Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Herb powiatu wodzisławskiego Powiat Wodzisławski » Dostosowanie do działalności medycznej wolnostojącego budynku dawnego Oddziału Chorób Wewnętrznych Szpitala w Wodzisławiu Śl.

flaga i godło RP na www

W ramach realizacji zadania planowane jest dostosowanie do działalności medycznej wolnostojącego budynku dawnego Oddziału Chorób Wewnętrznych Szpitala w Wodzisławiu Śląskim. Budynek obecnie jest nieużytkowany. Planowane jest wykonanie prac budowlanych, instalacji sanitarnej, elektrycznej oraz gazów medycznych.

Dofinansowanie ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych: 5 000 000 zł

Całkowita wartość inwestycji 6 500 000 zł

tablica informacyjna o dofinansowaniu inwestycji z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych