Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Przebudowa drogi powiatowej nr 5003S (ul. Radlińska) w Wodzisławiu Śl. - Powiat Wodzisławski

Przebudowa drogi powiatowej nr 5003S (ul. Radlińska) w Wodzisławiu Śl.

Symbole flagi i godła RP do umieszczenia na stronach inwestycji dofinansowanych z rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Celem projektu jest przebudowa ul. Radlińskiej w Wodzisławiu Śl. na odcinku 833 mb. Do realizacji przewidziano przebudowę, budowę chodników, kanalizacji deszczowej oraz nawierzchni jezdni. W ramach inwestycji zostanie także wykonana kanalizacja sanitarna w ramach realizacji tzw. zamówienia wspólnego z Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wodzisławiu Śl.

Zadanie dofinansowano ze środków:

• Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych – dofinansowanie 752.540,61 zł
  • Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg –  dofinansowanie 1.676.099,89 zł

Całkowita wartość inwestycji: 3.375 559,18 zł

Realizacja zadania: sierpień 2021 – czerwiec 2022

Informacja o dofinansowaniu inwestycji ze środków rządowych