Olimpiada, w której wszyscy są zwycięzcami, już za nami
Sport, integracja i setki uśmiechów – tak wyglądała XXII Powiatowa Olimpiada Osób z Niepełnosprawnościami im. Tadeusza Skatuły, która odbyła się 9 czerwca na terenie Powiatowego Ośrodka Sportu w Wodzisławiu Śląskim. W wydarzeniu wzięło udział 311 sportowców z niepełnosprawnościami, 115 opiekunów oraz ponad 100 wolontariuszy.