Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski marzec 2024 - Powiat Wodzisławski

marzec 2024

Grupa ludzi pozujących do zdjęcia i trzymających w dłoniach czek z kwotą 368 tysięcy złotych. W tle flaga Polski i Unii Europejskiej oraz ścianka promocyjna z logo województwa śląskiego

Droga łącząca Uchylsko i Olzę do modernizacji

Dzisiaj w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Śląskiego odbyło się spotkanie, podczas którego przedstawiciele Zarządu Województwa Śląskiego wręczyli samorządom powiatowym i gminnym czeki na inwestycje przy drogach prowadzących do terenów rolnych. Wśród beneficjentów znalazł się również Powiat Wodzisławski, który pozyskał 368 tys. zł na modernizację drogi powiatowej nr 5048S (ul. Wiejskiej), stanowiącej dojazd do gruntów rolnych w sołectwach Uchylsko i Olza.

Wykaz powierzchni użytkowych oraz powierzchni ogrodzeń i budynków, a także powierzchni gruntu do oddania w dzierżawę

Powiatowy Zakład Zarządzania Nieruchomościami działając zgodnie z art. 35 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997r. o gospodarce nieruchomościami /tekst jednolity Dz. U. z 2023 r. poz. 344 ze zm./ informuje, że zamierza oddać w dzierżawę powierzchnie użytkowe oraz powierzchnie ogrodzeń i budynków, a także powierzchnie gruntu, znajdujące się w zasobie Powiatu Wodzisławskiego.