Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wzruszający koncert "Dzieci - Rodzicom" - Powiat Wodzisławski

Wzruszający koncert „Dzieci – Rodzicom”

7 czerwca 2024 roku w Wodzisławskim Centrum Kultury odbył się wyjątkowy koncert "Dzieci - Rodzicom". To wydarzenie, pełne emocji i wzruszeń, zostało zorganizowane przez uczniów i nauczycieli Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych, którzy swoim talentem i zaangażowaniem przygotowali niezapomniany występ dla swoich najbliższych. Koncert otworzyła wicestarosta Barbara Chrobok. 

Widok na tablicę z napisem Dzieci - Rodzicom.

Wydarzenie zgromadziło liczną publiczność, w szczególności rodziców, którym został zadedykowany koncert. Sala była wypełniona po brzegi, a atmosfera pełna ciepła i serdeczności. Koncert zainaugurował występ taneczny do utworu muzycznego „Supermoce”. Na scenie pojawiły się dzieci i młodzież, prezentując różnorodne talenty artystyczne – od śpiewu, przez taniec, aż po recytacje. Były też kolorowe prezentacje multimedialne.

W trakcie występów nie brakowało wzruszających momentów. Każdy numer artystyczny był dedykowany rodzicom, którzy mogli podziwiać postępy i osiągnięcia swoich pociech. Występy były nie tylko okazją do pokazania talentów młodych artystów, ale także wyrazem wdzięczności za codzienne wsparcie i miłość, jaką otrzymują od swoich rodziców.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wyjątkowego wydarzenia, a przede wszystkim młodym artystom za ich ciężką pracę i determinację. Występy były prawdziwą ucztą dla duszy i serca.