Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Uroczyste podsumowanie konkursów PODN - Powiat Wodzisławski

Uroczyste podsumowanie konkursów PODN

W Powiatowym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śląskim odbyła się gala laureatów konkursów przeprowadzonych przez placówkę w roku szkolnym 2023/2024. Konkursy patronatem objął starosta wodzisławski Leszek Bizoń.

Laureatka odbiera nagrodę.

Wydarzenie było okazją do uhonorowania uczniów, którzy znaleźli się w gronie zwycięzców dziesięciu konkursów przedmiotowych i tematycznych zorganizowanych przez PODN. Łącznie nagrody odebrało kilkudziesięciu laureatów reprezentujących szkoły podstawowe oraz szkoły ponadpodstawowe z terenu powiatu wodzisławskiego.

Same konkursy odbywały się w różnych miesiącach roku szkolnego. Ich tematyka była różnorodna. Część z nich to konkursy przedmiotowe np. z języka angielskiego, matematyki czy chemii. Zorganizowano także konkursy artystyczne, na przykład Przegląd Twórczości Literackiej Dzieci i Młodzieży „Złoty Wawrzyn”.

Gala laureatów była również okazją do podziękowań i gratulacji dla nauczycieli, którzy zaangażowali się w przygotowanie uczniów do konkursów.

Nagrody zwycięzcom wszystkich konkursów wręczyły: wicestarosta Barbara Chrobok oraz naczelnik Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego Katarzyna Zölner – Solowska.

Lista laureatów – POBIERZ (doc. 25,8 KB).