Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Środki zewnętrzne pozyskane przez Powiat - Powiat Wodzisławski

Środki zewnętrzne pozyskane przez Powiat

1. Środki z funduszy zewnętrznych pozyskane w 2022 r. przez jednostki organizacyjne Powiatu oraz komórki Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim – (POBIERZ PDF 359KB)
  2. Środki z funduszy zewnętrznych pozyskane w 2021 r. przez jednostki organizacyjne Powiatu oraz komórki Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim – (POBIERZ PDF 295KB)
  3. Środki z funduszy zewnętrznych pozyskane w 2020 r. przez jednostki organizacyjne Powiatu oraz komórki Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim – (POBIERZ PDF 383KB)
  4. Środki z funduszy zewnętrznych pozyskane w 2019 r. przez jednostki organizacyjne Powiatu oraz komórki Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim – (POBIERZ PDF 358KB)
  5. Środki z funduszy zewnętrznych pozyskane w 2018 r. przez jednostki organizacyjne Powiatu oraz komórki Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim – (POBIERZ PDF 400KB)
  6. Środki z funduszy zewnętrznych pozyskane lub/i rozliczone w 2017 r., lub nadal realizowane przez jednostki organizacyjne Powiatu oraz komórki Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim – (POBIERZ PDF 600 KB)
  7. Środki z funduszy zewnętrznych pozyskane w 2017 r. przez jednostki organizacyjne Powiatu oraz komórki Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim – (POBIERZ PDF 522 KB)
  8. Sprawozdanie – Środki z funduszy zewnętrznych pozyskane lub / i rozliczone w I poł. 2017 roku lub nadal realizowane przez jednostki organizacyjne Powiatu oraz komórki organizacyjne Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim – (POBIERZ PDF 360KB)
  9. Sprawozdanie – Środki z funduszy zewnętrznych pozyskane przez wydziały Starostwa i jednostki organizacyjne Powiatu Wodzisławskiego w 2016 roku – (POBIERZ PDF 442KB)
  10. Sprawozdanie – Środki z funduszy zewnętrznych pozyskane i wydatkowane przez wydziały Starostwa i jednostki organizacyjne Powiatu Wodzisławskiego w 2016 roku. – (POBIERZ PDF 465KB)
  11. Sprawozdanie – Środki z funduszy zewnętrznych pozyskane i wydatkowane przez wydziały Starostwa i jednostki organizacyjne Powiatu Wodzisławskiego w 2015 roku – (POBIERZ PDF 567KB)
  12. Sprawozdanie – Środki z funduszy zewnętrznych pozyskane i wydatkowane przez wydziały Starostwa i jednostki organizacyjne Powiatu Wodzisławskiego w 2014 roku – (POBIERZ PDF 486KB)