Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wykaz organizacji na terenie powiatu wodzisławskiego - Powiat Wodzisławski

Wykaz organizacji na terenie powiatu wodzisławskiego

Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim prowadzi bazę organizacji pozarządowych i innych podmiotów mających siedzibę (oddział, koło) na terenie powiatu wodzisławskiego. Zachęcamy nowo powstałe organizacje do przesyłania danych adresowych (nazwa, adres siedziby, adres strony internetowej, nr KRS lub innego rejestru oraz cele), które będziemy mogli udostępnić w wykazie. Jednocześnie prosimy wszystkie organizacje o przekazywanie nam wszelkich zmian w zakresie danych zawartych w bazie, tak abyśmy mogli na bieżąco aktualizować wykaz na naszej stronie. Informacje można przesyłać na adres e-mail: ngo@powiatwodzislawski.pl lub przekazać telefonicznie pod numerem telefonu: 32 412 09 43.

Wykaz organizacji pozarządowych na terenie powiatu wodzisławskiego: