Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego III kadencji (2016-2019) - Powiat Wodzisławski

Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego III kadencji (2016-2019)

W dniu 26 października 2016 r. Zarząd Powiatu Wodzisławskiego powołał Powiatową Radę Działalności Pożytku Publicznego w Wodzisławiu Śląskim III kadencji.

Po przeprowadzonych wyborach przedstawicieli organizacji pozarządowej w skład Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego weszli:

1. Jolanta Górecka *– przedstawicielka Rady Powiatu Wodzisławskiego,
  2. Dariusz Prus – przedstawiciel Rady Powiatu Wodzisławskiego,
  3. Mirosława Nosiadek – przedstawiciel Zarządu Powiatu Wodzisławskiego,
  4. Michał Lorek – przedstawiciel Zarządu Powiatu Wodzisławskiego,
  5. Barbara Jasińska-Musik – przedstawicielka Zarządu Powiatu Wodzisławskiego, sekretarz Rady,
  6. Roman Kwaśny – przedstawiciel organizacji Wodzisławski Uniwersytet Trzeciego Wieku, wiceprzewodniczący Rady,
  7. Sebastian Wystub – przedstawiciel organizacji Fundacja „Vox Cordis” z Czyżowic, przewodniczący Rady,
  8. Anna Białek – przedstawicielka organizacji Fundacja „Wspólnota Dobrej Woli”,
  9. Monika Hejczyk – przedstawicielka organizacji Fundacja „Akademia Rozwoju Kreatywnego” ,
  10. Piotr Maciuga – przedstawiciel organizacji Ochotnicza Straż Pożarna Radlin II.

Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego w Wodzisławiu Śląskim trzeciej kadencji ukonstytuowała się 7 listopada 2016 r. Wtedy też przeprowadzono wybory do prezydium Rady.

* Jolanta Górecka została powołana przez Zarząd Powiatu w skład PRDPP 22 maja 2019 r. Wcześniej w Radzie zasiadał pan Witold Kacała, którego na jego wniosek Zarząd Powiatu odwołał go ze składu PRDPP.

Kontakt:

• Sekretarz Barbara Jasińska-Musik: 32 412 09 43