Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zapraszamy na koncert finałowy III edycji Festiwalu Piosenki „Niezapominajka” - Powiat Wodzisławski

Zapraszamy na koncert finałowy III edycji Festiwalu Piosenki „Niezapominajka”

Festiwal jest powiatową imprezą piosenki poetyckiej i artystycznej skierowaną do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. W tym roku poświęcony został twórczości Agnieszki Osieckiej. Serdecznie zapraszamy na koncert finałowy, który odbędzie się 11 marca o godz. 17:00 w Rydułtowskim Centrum Kultury.

Festiwal „Niezapominajka” wpisał się  na stałe do kalendarza imprez kulturalnych powiatu.

I etap festiwalu odbył się 11 stycznia 2011r. i miał charakter przesłuchań, które pozwoliły wyłonić uczestników II etapu.

II etap jest częścią właściwą festiwalu, w którym zostaną wyłonieni laureaci.

Harmonogram II etapu i finału

• 17.00 – Rozpoczęcie
  • 17.15 – Konkurs piosenki – 10 finalistek, każda wykonuje dwie piosenki, przeplatane zapowiedziami i  fragmentami biografii A. Osieckiej
  • ok. 18.30 – Przerwa – głosowanie na nagrodę publiczności, prezentacja multimedialna w sali wystawowej
  • ok. 18.45 – Mini recital Kuby Blokesza
  • ok. 19.00 – Ogłoszenie wyników, wręczenie nagród, dyplomów,  podziękowań i zakończenie festiwalu

III Powiatowy Festiwal Piosenki Niezapominajka współorganizowany jest z Miastem Rydułtowy, Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rydułtowach oraz Szkołą Muzyczną I stopnia im. Pawła Świętego z Rydułtów.