Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zarząd Powiatu przyznał kolejne dotacje - Powiat Wodzisławski

Zarząd Powiatu przyznał kolejne dotacje

Informujemy, że Zarząd Powiatu Wodzisławskiego na dzisiejszym posiedzeniu przyznał kolejne dotacje w otwartym konkursie ofert, którego celem było wyłonienie i dofinansowanie projektów na realizację w 2011 r. zadań publicznych Powiatu Wodzisławskiego w obszarze ochrony i promocji zdrowia.

W obszarze ochrony i promocji zdrowia  złożono 4 oferty. Zgodnie z decyzją Zarządu Powiatu Wodzisławskiego dwie z nich otrzymały dofinansowanie:

1. Wodzisławskie Stowarzyszenie Amazonek z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim.
Tytuł zadania publicznego: „ Amazonka dba o zdrowy styl życia.”
Przyznana kwota dotacji: 3 240,00 zł.

2. Stowarzyszenie Rodziców po Poronieniu z siedzibą w Warszawie.
Tytuł zadania publicznego: „Dla świata nie jestem mamą. Złożoność aspektów straty dziecka na skutek poronienia, martwych urodzin, śmierci w okresie okołoporodowym.”
Przyznana kwota dotacji: 1 190,00 zł.

W zakresie edukacji ekologicznej złożono 1 ofertę. Zgodnie z decyzją Zarządu Powiatu Wodzisławskiego oferta nie otrzymała dofinansowania.