Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zaproszenie na bezpłatny kurs zawodowy - Powiat Wodzisławski

Zaproszenie na bezpłatny kurs zawodowy

Ośrodek Szkolenia Zawodowego Ochotniczych Hufców Pracy w Wodzisławiu Śląskim zaprasza na bezpłatny kurs zawodowy "Spawacz metodą MAG".

spawacz

Szkolenie skierowane jest do osób z województwa śląskiego w wieku od 18 do 24 lat, niepracujących i nieuczących się w systemie dziennym. Z kursów nie mogą korzystać osoby z wyższym wykształceniem.

W trakcie szkolenia uczestnicy otrzymują bezpłatnie: materiały dydaktyczne, odzież ochronną, wyżywienie w postaci drugiego dania obiadowego oraz częściowy zwrot kosztów dojazdu, np. biletów, a po zakończeniu kursu zaświadczenie MEN oraz uprawnienia zawodowe.

Więcej informacji o szkoleniu udziela: Ośrodek Szkolenia Zawodowego OHP, os. 1 Maja 16 A, 44-304 Wodzisław Śl., tel.: 32 729 32 00 lub mail: osz.wodzislaw@wp.pl

Jednostki OHP na terenie powiatu wodzisławskiego powstały dzięki współpracy Śląskiej Wojewódzkiej Komendy Ochotniczych Hufców Pracy w Katowicach ze Starostwem Powiatowym w Wodzisławiu Śląskim.