Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zaproszenie do udziału w konkursie DZIAŁAJ LOKALNIE - Powiat Wodzisławski

Zaproszenie do udziału w konkursie DZIAŁAJ LOKALNIE

Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych zaprasza organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne do udziału w konkursie grantowym Działaj Lokalne.

Program Działaj Lokalnie wspiera projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego. Jest on prowadzony z myślą o organizacjach pozarządowych oraz grupach nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej oraz mają siedzibę w powiatach: raciborskim, rybnickim, wodzisławskim oraz w miastach Jastrzębie Zdrój, Rybnik i Żory.

Kwota grantu: maksymalnie 6 000 zł, pula grantów: 43 000 zł.

Termin złożenia wniosku: 18 maja do 10 sierpnia 2009 r. pocztą, lub w siedzibie CRIS w Rybniku,  ul. J. i F. Białych 7, 44-200 Rybnik.

Czas realizacji projektów: w okresie od 1 września 2009 do 28 lutego 2010 r.

Konsultacje udzielane będą w siedzibie CRIS, tel. 032 739 55 12 oraz podczas szkoleń prowadzonych przez Fundację CRIS. Więcej informacji o konkursie, formularz wniosku oraz regulamin można znaleźć na stronie internetowej: www.cris.org.pl.