Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zapraszamy do udziału w Targach Pracy organizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim - Powiat Wodzisławski

Uprzejmie informujemy, że w dniu 24 marca 2009r( wtorek) w godz. 14.00- 16.00 Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śl. organizuje Targi Pracy, które odbędą się w sali gimnastycznej w Zespole Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śl. przy ul. Szkolnej 1.

Podczas  TARGÓW PRACY  zarówno pracodawcy , jak i pracownicy będą mieli okazję:

• zaprezentowania własnej firmy,
  • stworzenia możliwości nabory wykształconej i wykwalifikowanej kadry,
  • zapoznania się z ofertą usług urzędu pracy,
  • zapoznać się z propozycjami zatrudniania w krajach Unii Europejskiej w ramach sieci EURES,
  • skorzystania z pomocy doradcy zawodowego.

Organizatorzy zapewniają każdemu pracodawcy  samodzielne stanowisko.

Ze względów organizacyjnych pracodawcy zainteresowani uczestnictwem w Targach Pracy do dnia 19 marca 2009r proszeni są o potwierdzenie swojego uczestnictwa :

• pocztą  na adres : Powiatowy Urząd Pracy Wodzisław Śl., ul. Michalskiego 12

• fax-em: 032/ 4552390
  • e-mailem : posrednictwo@pup- wodzislaw.pl
  • telefonicznie : 032/ 4592953 Grażyna Ostrowska, 032/ 4592984 Angelika Prymus.

Na stronie www.pup-wodzislaw.pl dostępny jest formularz zgłoszeniowy dla   pracodawców zainteresowanych udziałem  w  Targach Pracy .