Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Co wiesz o piłce nożnej? - Powiatowy Konkurs Wiedzy o Sporcie - Powiat Wodzisławski

Co wiesz o piłce nożnej? – Powiatowy Konkurs Wiedzy o Sporcie

Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śl. zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Sporcie – „Piłka nożna – historia i współczesność”. Konkurs skierowany jest do mieszkańców powiatu wodzisławskiego, którzy do dnia 19 marca 2011 będą mieli ukończone 16 lat. Tematyka pytań obejmować będzie piłkę nożną – zarówno w ujęciu historycznym, jak i współczesnym.

Konkurs odbędzie się 19 marca 2011 r. o godzinie 10.00 w sali Powiatowego Centrum Konferencyjnego przy ul. Pszowskiej 92a. Zgłoszenia dwuosobowych drużyn przyjmowane są pocztą elektroniczną na adres sport@powiatwodzislawski.pl lub pod numerem telefonu (32) 412-09-63 w terminie do dnia 16 marca 2011 r.  do godz. 15:00. Liczba uczestników jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń! Więcej informacji dotyczących konkursu znajdziesz tutaj.