Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zamknięcie ulicy Poprzecznej w Skrbeńsku – zmiany w komunikacji autobusowej - Powiat Wodzisławski

Zamknięcie ulicy Poprzecznej w Skrbeńsku – zmiany w komunikacji autobusowej

Od 1 marca czasowo zostanie zmieniona trasa linii 36 Wodzisławskiej Komunikacji Powiatowej. Powodem zmian jest przebudowa i związane z tym zamknięcie dla ruchu ulic Poprzecznej w Skrbeńsku.

autobus PKS na tle Starostwa

Do odwołania autobusy linii 36 Wodzisław Śl. – Jastrzębie-Zdrój kursować będą od ulicy 1 Maja w Gołkowicach – ulicą Piotrowicką do przystanku Skrbeńsko Piotrowicka i tam zawracać.

Wyłączone z obsługi zostaną przystanki: Skrbeńsko Poprzeczna Granica, Gołkowice Graniczna Poprzeczna.

Zamiast na przystanku Gołkowice Graniczna Żabków autobus zatrzymywać się będzie na przystanku 1 Maja Żabków.

Rozkład jazdy w obu kierunkach pozostanie bez zmian. Za zmiany i ewentualne uciążliwości z tym związane przepraszamy!