Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Z Powiatu wyruszył kolejny transport darów dla Ukrainy - Powiat Wodzisławski

Z Powiatu wyruszył kolejny transport darów dla Ukrainy

Dzisiaj od rana w powiatowym magazynie pomocy humanitarnej trwało intensywne pakowanie pomocy humanitarnej dla Ukrainy.

Dary dla Ukraińców - kartony na palecie i jedna osoba pakująca je na ciężarówkę

W sumie z powiatowego magazynu przekazano 16 palet darów, głównie artykułów spożywczych, środków higienicznych, pampersów, materiałów opatrunkowych, odzieży, środków higieny osobistej oraz chemii gospodarstwa domowego. Pomoc wyjechała do magazynu wojewódzkiego w Lublińcu, skąd będzie zadysponowana dalej, jednak część rzeczy – dokładnie 4 palety – zostały wysłane bezpośrednio do powiatu przemyskiego.

Transport darów był możliwy dzięki firmie SACHS TRANS, która zapewniła bezpłatny transport darów.