Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wodzisław Śląski: PRZEDPREMIEROWY POKAZ W KINIE PEGAZ - Powiat Wodzisławski

Wodzisław Śląski: PRZEDPREMIEROWY POKAZ W KINIE PEGAZ

Kino Pegaz zaprasza na przedpremierowy pokaz filmu „Historia mojej żony”. Rozdzierająca serca historia miłosna, ukazująca relacje pomiędzy kobietą i mężczyzną, do zobaczenia w kinie konesera w środę, 9 marca o godz. 19:00 w Wodzisławskim Centrum Kultury.

plakat - przedpremierowy pokaz filmu „Historia mojej żony”

Film węgierskiej reżyserki Ildikó Enyedi to adaptacja głośnej powieści Milána Füsta. Ten stylowy melodramat z dużą pieczołowitością odtwarza realia XX-wiecznego Paryża oraz Hamburga, które stają się areną miłosnej, pełnej niespodziewanych zwrotów akcji i gry w kotka i myszkę.

Opis filmu: Holender Jakob Störr jest kapitanem żeglugi morskiej. Przyjaciel sugeruje mu, że dobrym rozwiązaniem byłoby małżeństwo, które pozwoli mu się ustatkować. Spędzając czas w wytwornej paryskiej kawiarni, Störr postanawia, że ożeni się z pierwszą kobietą, która przekroczy jej próg.

Przedpremierowy pokaz w Kinie Konesera: „Historia mojej żony”, melodramat, +15, 169 mi

Bilety w cenie 14/16 zł są dostępne w kasie WCK przed seansami oraz online. Kino Pegaz mieści się w Wodzisławskim Centrum Kultury, przy ul. ks. płk. W. Kubsza 17. Szczegóły na: wck.wodzislaw-slaski.pl/kino/

Źródło opisu filmu i plakatu: Aurora Films