Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Pomoc psychologiczna w związku z wojną na Ukrainie - Powiat Wodzisławski

Pomoc psychologiczna w związku z wojną na Ukrainie

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wodzisławiu Śl. wespół z Powiatowym Specjalistycznym Ośrodkiem Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Wodzisławiu Śl. uruchamiają pomoc dla wszystkich osób, dla których wojna na Ukrainie stanowi obciążenie psychologiczne. Z pomocy mogą korzystać zarówno obywatele Ukrainy, jak i mieszkańcy naszego powiatu.

Postać uśmiechnietej kobiety w tle fotele i kanapy, na których można prowadzić rozmowy

Pomoc będzie świadczona:

• w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie  w Wodzisławiu Śl. ul. Wałowa 30 od poniedziałku do piątku od 7:30 do 15:30, tel. 32 455 14 30 w. 37, tel. 607 671 743,
  • w Powiatowym Specjalistycznym Ośrodku Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Wodzisławiu Śl. przy ul. Wałowej 30 w dni robocze od 15:30 do 7:00 oraz w weekendy i dni wolne, tel. 32 455 60 32, 665 569 912.

Pomoc jest bezpłatna. Będzie udzielać jej 3 psychologów. PCPR zapewni w razie potrzeby również udział tłumacza.