Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Utrudnienia na 1 Maja w Mszanie - Powiat Wodzisławski

Utrudnienia na 1 Maja w Mszanie

Powiatowy Zarząd Dróg w Wodzisławiu Śl. informuje, że z powodu badań geofizycznych, jakie prowadzone będą na odcinku ulicy 1 Maja w Mszanie pomiędzy skrzyżowaniem z ulicą Sportową i skrzyżowaniem z ulicą Chabrową, 17 marca od godz. 9:00 do godz. 15:00 wystąpią utrudnienia w ruchu.

Znak oznaczający zamknięcie drogi, brak przejazdu

Ze względu na czułość urządzeń sejsmicznych oraz radarowych używanych w trakcie tych badań, niezbędne będzie wyłączenie części jezdni z ruchu. Możliwe będzie nawet czasowe zatrzymanie ruchu drogowego. Dlatego też droga ta na odcinku od skrzyżowania z ulicą Skrzyszowską do skrzyżowania z ulicą Moszczeńską będzie niedostępna dla ruchu tranzytowego.

Na skrzyżowaniach ruch kierowany będzie przez Policjantów lub pracowników Powiatowego Zarządu Dróg. Dojazd do posesji oraz instytucji zlokalizowanych przy drodze będzie dopuszczony jedynie w czasie przerw technologicznych w badaniach. Te z kolei będą prowadzone od godziny 9.00 do godziny 15.00.

Ze względu na utrudnienia w ruchu drogowym, jakie będą występować w tym czasie, prosimy kierowców o wybranie alternatywnych dróg.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy!