Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Urząd pracy oferuje bezpłatne porady pracownikom sezonowym w UE - Powiat Wodzisławski

Urząd pracy oferuje bezpłatne porady pracownikom sezonowym w UE

Przydatna informacja dla studentów i innych osób zainteresowanych pracą sezonową na terenie Unii Europejskiej. W Powiatowym Urzędzie Pracy w Wodzisławiu Śl. od 16.08.2021 do 30.09.2021 r. będzie można uzyskać przydatne informacje na temat warunków pracy i zabezpieczenia społecznego oraz poszukiwania bezpiecznej pracy za granicą w państwach członkowskich UE.

rolnictwo, pracownicy sezonowi, na zdjęciu osoby wrzucające siano na wóz

Porady indywidualne odbędą się w ramach kampanii „Rights for all seasons / Prawa przez cały rok” dla pracowników sezonowych w krajach UE prowadzonej przez Europejski Urząd ds. Pracy.

Zachęcamy do skorzystania z możliwości spotkania z pracownikiem Eures. Osoby zainteresowane mogą się umawiać mailowo: sekretariat@pup-wodzislaw.pl lub telefonicznie pod nr telefonu 32 4592985.

Informgrafika praw pracowników sezonowych