Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Starosta Leszek Bizoń w zarządzie Subregionu - Powiat Wodzisławski

Starosta Leszek Bizoń w zarządzie Subregionu

Wczoraj (9.01.2019 r.) podczas Nadzwyczajnego Zgromadzenia Ogólnego Związku Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego starosta Leszek Bizoń został wybrany do Zarządu Związku.

Starosta Leszek Bizoń w zarządzie Subregionu

Obrady odbywały się w sali konferencyjnej na Zamku Piastowskim w Raciborzu.

Wraz ze starostą wodzisławskim do zarządu powołany został także Grzegorz Swoboda – Starosta Raciborski oraz Dariusz Polowy – Prezydent Miasta Racibórz.

Powołanie nowych członków zarządu (które odbyło się po tajnym głosowaniu) przeprowadzone zostało w związku z niedawnymi wyborami samorządowymi, które odbyły się w październiku 2018 r.  wobec zmian na stanowiskach starostów i prezydenta miasta.