Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Umów się na wizytę - Powiat Wodzisławski

Umów się na wizytę

 

Jeśli zamierzają Państwo załatwić sprawę lub odebrać dokument w Wydziale Komunikacji i Transportu konieczne jest umówienie się na wizytę za pomocą kalendarza wizyt lub telefonicznie. Nie ma możliwości załatwienia sprawy bez umówienia się. Liczba miejsc jest ograniczona.

Prosimy o umówienie jednej wizyty w jednej sprawie. Jeżeli zamierzają Państwo załatwić więcej niż jedną sprawę prosimy o kontakt telefoniczny – zostanie Państwu w miarę możliwości zaproponowana odpowiednia forma.

Z kalendarza wizyt można skorzystać wybierając konkretny rodzaj sprawy.

O wyznaczonym czasie należy pobrać bilet z biletomatu lub w punkcie informacyjnym. Można również skorzystać z wirtualnego biletu generowanego podczas umawiania wizyty przez internet jeśli podali Państwo adres mailowy.

Bilety w punkcie informacyjnym i biletomacie wydawane są najwcześniej 15 minut przed planowaną wizytą. Bilet wirtualny należy wygenerować na telefonie komórkowym.

Spóźnienie mające wpływ na porządek obsługi spowoduje anulowanie wizyty.

W przypadku rezygnacji z wizyty należy odwołać ją telefonicznie lub za pośrednictwem e-maila.

UWAGA! Informacja wydziału udziela wstępnych objaśnień dotyczących sposobu załatwienia sprawy. Merytoryczne decyzje podejmują upoważnieni urzędnicy w toku postępowania administracyjnego po złożeniu wniosku.

Przydatne: