Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Rozkład jazdy autobusów w okresie Świąt Wielkanocnych - Powiat Wodzisławski

Rozkład jazdy autobusów w okresie Świąt Wielkanocnych

W Wielkanoc w komunikacji powiatowej będą obowiązywały świąteczne rozkłady jazdy. Pierwszych zmian należy spodziewać się już w czwartek.

autobus PKS na tle Starostwa

Od czwartku 14 kwietnia do wtorku 19 kwietnia 2022 r. nie będzie zajęć szkolnych. Z tego powodu autobusy Wodzisławskiej Komunikacji Powiatowej w dni robocze (14-15 kwietnia i 19 kwietnia) będą kursować zgodnie z rozkładem jazdy przygotowanym dla dni roboczych wolnych od nauki. W Wielką Sobotę (16 kwietnia) uruchomione zostaną tylko kursy oznaczone na rozkładzie znakiem # (linie 34, 36, 38 i 41). Natomiast w niedzielę i świąteczny poniedziałek komunikacja zgodnie z planem nie zostanie uruchomiona.