Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Radlin: MOK RADLIN - PROGRAM NA STYCZEŃ - Powiat Wodzisławski

Radlin: MOK RADLIN – PROGRAM NA STYCZEŃ

Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie serdecznie zaprasza do zapoznania się z programem na miesiąc styczeń.

PLAKAT Z INFORMACJĄ O WYDARZENIACH W MOK RADLIN W STYCZNIU
03.01. godz.19.00 Noworoczna Gala – Koncert wiedeński  …Usta milczą dusza śpiewa… Największe wiedeńskie i światowe przeboje.
Wstęp: 90 zł ,100 zł. Bilety do nabycia w kasie MOK (od poniedziałku-piątku w godz.8.00-16.00)
22.01. godz.18.00Tata Sławek-Resume. Jubileuszowy koncert – 10 lecie Zespołu TATA SŁAWEK. Benefis Darka Łasiewickiego. Gościnnie wystąpią: Roots Soldiers, Grupa przyjaciół i nie tylko, Wicker Duck (wstęp : 20 zł)
30.01. godz.16.00 WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY. W programie: Koncert taneczny DEJA VU, Zespół MishMatt, Aleksander Zieleźny- akustycznie
WYSTAWY:
Galeria KAMERALNA: Plenerowa Wystawa XIX edycji –Ścieżki Ogrody Pejzaże – na Orawie Zubrzyca Górna
Galeria OBIEKTYWNA : Wystawa Fotografii  – Boleslaw Dymiński „Lizbona i okolice”