Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Radlin: Gra miejska w wykonaniu Fundacji Eduarte oraz grupy Belfry Bazgrolą - Powiat Wodzisławski

Radlin: Gra miejska w wykonaniu Fundacji Eduarte oraz grupy Belfry Bazgrolą

Fundacja Eduarte, Radlinioki w biegu oraz grupa Belfry Bazgrolą serdecznie zapraszają do uczestnictwa w niecodziennym, plenerowym wydarzeniu! Gra miejska – integracja i odkrywanie radlińskich supermocy jest zabawą dla wszystkich mieszkańców Radlina, Powiatu Wodzisławskiego i okolic.

Plakat promujący grę miejską w Radlinie

Dawno, dawno temu w Radlinie działy się rzeczy, które do dzisiaj owiane są wielką tajemnicą. Enigmatyczna Emma, drogocenny przedmiot i wszędobylskie stwory… Beboki nieźle namieszały, więc trzeba to wszystko odkręcić.

Czeka na Ciebie dobra zabawa na świeżym powietrzu. W programie imprezy wiele atrakcji: gry, zabawy, animacje, dmuchaniec dla dzieci, występ Ślonskiej Bajarki oraz koncerty zespołów Ema Band, Chwila Nieuwagi, Grupa Przyjaciół i Nie Tylko.

Stwórz swoją siedmioosobową grupę i zgłoś udział w grze. Jesteś sam? Nic nie szkodzi – również możesz wziąć udział w zabawie.

Aktywacja: 10 września 2022 roku, Radlin, Plac Radlińskich Olimpijczyków.

Start: godz. 15.00.

Zapisy: https://bit.ly/3PLBgZ4

Szczegółowe informacje pod numerem 790 326 378

Wspólna podróż z pewnością dostarczy wielu intrygujących przygód! Ty także posiadasz supermoce – wyrusz w trasę i odkryj…

Projekt „Gra miejska – integracja i odkrywanie radlińskich supermocy” przygotowuje Fundacja Eduarte, Belfry Bazgrolą oraz Radlinioki w biegu.

Projekt sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWE FIO na lata 2021-2030.