Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Przetarg ustny na dzierżawę powierzchni użytkowych oraz powierzchnie ogrodzeń i budynków, a także powierzchnie gruntu - Powiat Wodzisławski

Powiatowy Zakład Zarządzania Nieruchomościami w Wodzisławiu Śląskim ogłasza przetarg ustny na dzierżawę powierzchni użytkowych oraz powierzchnie ogrodzeń i budynków, a także powierzchnie gruntu w nieruchomościach.

Przetargiem objęte są powierzchnie użytkowe, powierzchnie ogrodzeń i budynków a także powierzchnie gruntu w następujących nieruchomościach:

1. Rydułtowy ul. Strzelców Bytomskich 11,
  19. Marklowice ul. T. Zana 3,
  20. Rogów ul. Parkowa 10,
  21. Skrzyszów ul. Wyzwolenia 10,
  22. Wodzisław ul. 26 Marca 51.

Przetarg odbędzie się w dniu 30.07.2021r. w siedzibie Powiatowego Zakładu Zarządzania Nieruchomościami w Wodzisławiu Śląskim na zasadach i w godzinach określonych w Regulaminie przetargu ustnego. Przystąpienie do przetargu wymaga zapoznania się z Regulaminem przetargu ustnego dostępnym w siedzibie Powiatowego Zakładu Zarządzania Nieruchomościami w Wodzisławiu Śląskim przy ul. kard. Stefana Wyszyńskiego 41 od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 14.30.

Osobą odpowiedzialną za udzielanie informacji w sprawach przetargów jest Sylwia Groborz tel. 32 457 20 06.