Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Nr 3 (85) Kwiecień 2011 - Powiat Wodzisławski

Nr 3 (85) Kwiecień 2011

Święto Konstytucji, Dzień strażaka, Wieści z sesji, Rozmowa z Janiną Chlebik-Turek-Przewodniczącą Komisji Oświaty, Kultury i Sportu, Poradnia psychologiczno-pedagogiczna – radzi i pomaga, Zespół Placówek Szkolno – Wychowawczo - Rewalidacyjnych w Wodzisławiu Śląskim, Oferta edukacyjna dla gimnazjalistów, Jak pomóc uczniom zagrożonym wypadnięciem z systemu oświaty, Porady praktyczne dla nauczycieli, terapeutów i rodziców...

Kolejne inwestycje na drogach powiatowych, Osadzeni w zakładach karnych będą pracować na drogach powiatowych, 433 osoby przebadane w pierwszym etapie akcji „Nefrotest” w Wodzisławiu Śląskim, Biegali ku pamięci, Delegacja z wizytą w Recklinghausen

Nr 3 (85) Kwiecień