Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Krostoszowice: Festiwal Nordic Walking - Pogranicze na sportowo 2018 - Powiat Wodzisławski

Krostoszowice: Festiwal Nordic Walking – Pogranicze na sportowo 2018

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w imprezie "Festiwal Nordic Walking - Pogranicze na sportowo" w ramach Krostoszowickich Kilometrów Niepodległości w dniu 11 listopada 2018 r. Wydarzenie odbędzie się na Orliku w Krostoszowicach. Niepowtarzalna okazja do uczczenia 100 - lecia Niepodległości!

plakat festiwal nordic walking

Zapisy na stronie datasport:  https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4300

Zadanie organizowane jest w ramach projektu „Synergia – integracja społeczności i instytucji pogranicza Godowa i Petrovic u Karvine”, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego –  Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska 2014-2020.