Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski I Powiatowy Konkurs Fizyczno - Chemiczny - Powiat Wodzisławski

I Powiatowy Konkurs Fizyczno – Chemiczny

16 kwietnia 2009 roku w Powiatowym Centrum Konferencyjnym w Wodzisławiu Śląskim odbył się Finał I-ego Powiatowego Konkursu Fizyczno-Chemicznego, zorganizowanego przez Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim i Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śląskim.

W finałowym konkursie udział wzięło ośmiu uczestników, którzy przedstawili prezentacje dotyczące budowy fizyczno-chemicznej wszechświata. Komisja konkursowa po zapoznaniu się z pracami wybrała laureatów:

• I Miejsce – Wojciech Wysocki z Zespołu Szkół Technicznych z Wodzisławia Śl.
  • II Miejsce – Marcin Pypeć z Zespołu Szkół Technicznych z Wodzisławia Śl.
  • III Miejsce – Mateusz Knesz z  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach