Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Nowy punkt sprzedaży biletów okresowych i promocja "Witaj szkoło" - Powiat Wodzisławski

Nowy punkt sprzedaży biletów okresowych i promocja „Witaj szkoło”

Od 10 sierpnia uruchomiony zostaje kolejny punkt sprzedaży biletów miesięcznych Wodzisławskiej Komunikacji Powiatowej obsługiwanej przez PKS sp. z o.o. w Raciborzu. Bilety będzie można zakupić w punkcie sprzedaży w Jastrzębiu-Zdroju przy al. J. Piłsudskiego 25 (w Małej Galerii – parter przy wejściu). Dodatkowo rusza promocja "Witaj szkoło" na zakup spersonalizowanej elektronicznej karty PKS.

Promocja "Witaj szkoło"

Drodzy pasażerowie informujemy, że od 10 sierpnia bilety miesięczne Wodzisławskiej Komunikacji Powiatowej obsługiwanej przez PKS sp. z o.o. w Raciborzu można zakupić w nowym punkcie sprzedaży w Jastrzębiu-Zdroju przy al. J. Piłsudskiego 25 (w Małej Galerii – parter przy wejściu).  Jest to trzeci punkt dystrybucji biletów okresowych. Nadal bowiem funkcjonują punkty sprzedaży w kasach na dworcach autobusowych w Wodzisławiu Śląskim (ul. Targowa) i Raciborzu (ul. St. Batorego).

Jednocześnie przypominamy, że do zakupu biletów okresowych (miesięcznych szkolnych) niezbędne jest posiadanie spersonalizowanej, elektronicznej PKS-karty, za wydanie której pobierana jest opłata 10 zł.  Od 15 sierpnia do 5 września karta w ramach promocji „Witaj szkoło” wydawana będzie za 1 zł. W dojazdach do szkół podstawowych kartę należy zakupić w kasie,  natomiast kolejne doładowania mogą odbywać się u kierowcy w autobusach (kursy oznaczone literą ,,a’’). Dzieci dojeżdżające z Bukowa do przedszkola w Nieboczowach będą podróżować pod opieką opiekunki bezpłatnie – nie jest konieczne posiadanie PKS-karty.