Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Bolesław Piecha z wizytą w powiecie wodzisławskim - Powiat Wodzisławski

Bolesław Piecha z wizytą w powiecie wodzisławskim

Były wiceminister zdrowia, wieloletni poseł na Sejm i senator RP, a obecnie eurodeputowany do Parlamentu Europejskiego w poniedziałek 21 marca spotkał się ze starostą Ireneuszem Serwotką i wicestarostą Grzegorzem Kamińskim.

Tematem spotkania były problemy służby zdrowia w Polsce ze szczególnym uwzględnieniem sytuacji panującej aktualnie w Powiatowym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim. Bolesław Piecha zadeklarował chęć dzielenia się swoim bogatym doświadczeniem i wiedzą w zakresie poszukiwania najlepszych rozwiązań dla szpitali powiatu wodzisławskiego. W tej sprawie obiecał bieżącą współpracę z wicestarostą Grzegorzem Kamińskim, który z ramienia zarządu powiatu nadzoruje funkcjonowanie Wydziału Zdrowia i Polityki Społecznej starostwa oraz Powiatowego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej.