Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Nowa tradycja w Ekonomiku? Za nami Targi Mody-Fashion Day - Powiat Wodzisławski

Nowa tradycja w Ekonomiku? Za nami Targi Mody-Fashion Day

16 grudnia 2017 roku w Zespole Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śląskim odbyły się drugie w historii szkoły Targi Mody – Fashion Day, które są kolejną prezentacją nowości w trendach mody, wyjątkową odsłoną fasonów, tkanin oraz barw obowiązujących w karnawale tego roku.

Inicjatorkami wydarzenia są nauczycielki szkoły: Katarzyna Grycman-Wieczorek oraz Katarzyna Juraszek. Targi mody są wydarzeniem podsumowującym Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych 2017, organizowanym z inicjatywy Komisji Europejskiej. Działania te mają na celu intensywną promocję kształcenia zawodowego przy współpracy z przedsiębiorcami oraz z udziałem społeczności lokalnej.

Na imprezie pojawiły się tłumy gości, m.in. uczniowie i ich rodzice, absolwenci szkoły, gimnazjaliści oraz zaangażowani w przedsięwzięcie lokalni przedsiębiorcy. Zachęcamy do zobaczenia galerii z tego wydarzenia: