Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Mieszkasz w gminie Gorzyce? Sprawdź dane w ewidencji gruntów i budynków - Powiat Wodzisławski

Mieszkasz w gminie Gorzyce? Sprawdź dane w ewidencji gruntów i budynków

Od 15 stycznia do 2 lutego w Wydziale Geodezji Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śl. przy ul. Mendego 3 zostanie wyłożony projekt operatu opisowo-kartograficznego modernizacji ewidencji gruntów i budynków dla obszaru gminy Gorzyce obręby: Bełsznica, Bluszczów, Kamień, Odra, Olza, Rogów i Uchylsko.

logo powiatu

Każdy, czyjego interesu prawnego dotyczą dane ujawnione w projekcie operatu opisowo-kartograficznego, ma prawo zapoznać się w podanym terminie z wyżej wymienioną dokumentacją, uzyskać niezbędne wyjaśnienia i zgłosić do projektu ewentualne uwagi, które zostaną odnotowane w protokole.

Skorzystanie z tego prawa leży w interesie zainteresowanych i ma na celu między innymi ujawnienie ewentualnych błędów i nieprawidłowości na tym etapie postępowania. Przypominamy, że od danych zawartych w ewidencji zależy m.in. wysokość podatków płaconych na rzecz gminy.

Niestawienie się w terminie i miejscu określonym w niniejszej informacji nie stanowi przeszkody do kontynuowania procesu modernizacji, zatwierdzenia operatu opisowo-kartograficznego i ujawnienia nowych danych w ewidencji gruntów i budynków.

Uwaga: Należy zabrać ze sobą dokument tożsamości oraz dokument własności lub władania nieruchomością

Pełna treść ogłoszenia – POBIERZ PDF (726 KB)