Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Katarzyna Brachmańska nowym członkiem Zarządu Powiatu - Powiat Wodzisławski

Katarzyna Brachmańska nowym członkiem Zarządu Powiatu

Rada Powiatu Wodzisławskiego, na wniosek starosty Tadeusza Skatuły, wybrała radną Katarzynę Brachmańską do Zarządu Powiatu.

Katarzyna Brachmańska ma 45 lat. Jest politologiem o specjalności ustrojowo – samorządowej. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu audytu wewnętrznego i kontroli zarządczej w sektorze finansów publicznych. Z samorządem terytorialnym związana jest od 1995 roku. Pracuje jako inspektor w Referacie Promocji, Środków Pomocowych, Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta Pszowa. W Radzie Powiatu pełni funkcję wiceprzewodniczącej Komisji Zdrowia i Pomocy Społecznej. Do czwartku (28 XI) była też członkiem Komisji Rewizyjnej. W Zarządzie Powiatu zajmie miejsce zmarłego Andrzeja Korbicy.