Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zaproszenie na szkolenie "Generator wniosków płatniczych" - Powiat Wodzisławski

Zaproszenie na szkolenie "Generator wniosków płatniczych"

Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim wraz z Regionalnym Ośrodkiem Europejskiego Funduszu Społecznego z Rybnika organizuje warsztat "Generator wniosków płatniczych", który odbędzie się w dniu 7 czerwca 2010 r., w Zespole Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Pszowskiej 92 (sala komputerowa S3, parter).

Warsztat jest przeznaczony przede wszystkim dla osób rozliczających projekt na etapie jego realizacji. Szkolenie prowadzone będzie za pomocą ćwiczeń przy stanowiskach komputerowych w oparciu o krótkie prezentacje i aktywne wykłady.
Osoby, które jeszcze nie zgłosiły się do udziału w szkoleniu, a są nim zainteresowane proszone są o nadsyłanie zgłoszeń za pośrednictwem strony internetowej www.rybnik.roefs.pl (zgłoszenie on-line) lub wysyłając formularz zgłoszeniowy na e-mail: szkolenia_rybnik@roefs.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń!
W ramach szkolenia uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe oraz poczęstunek. Usługa szkoleniowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Program szkolenia [pobierz]
Formularz zgłoszeniowy [pobierz]