Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Herb powiatu wodzisławskiego Powiat Wodzisławski » Chcesz coś zrobić dla swojej społeczności? Masz pomysł, ale nie wiesz, jak go zrealizować? Chcesz pozyskać na niego dotację? Przyjdź na bezpłatne spotkanie informacyjne!

Chcesz coś zrobić dla swojej społeczności? Masz pomysł, ale nie wiesz, jak go zrealizować? Chcesz pozyskać na niego dotację? Przyjdź na bezpłatne spotkanie informacyjne!

Stowarzyszenie Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS wraz ze Starostwem Powiatowym w Wodzisławiu Śląskim serdecznie zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych, grup nieformalnych i obywatelskich, pracowników szkół, przedszkoli, bibliotek, ośrodków kultury, świetlic oraz klubów sportowych na spotkanie informacyjne. Odbędzie się ono 16 czerwca o godz. 10:00 w Powiatowym Centrum Konferencyjnym, ul. Pszowska 92a w Wodzisławiu Śląskim, a poprowadzi je specjalista ze Stowarzyszenia CRIS – Janusz Piechoczek.

Spotkanie będzie dotyczyło możliwości pozyskania dotacji na realizację działań społecznych, wypełniania wniosków aplikacyjnych, animacji na rzecz dobra wspólnego i zmian w ustawie o pożytku publicznym i o wolontariacie.

Szczegółowe informacje na temat Programu „Działaj Lokalnie” znajdują się w serwisach www.lokalnie.subregion.pl i www.dzialajlokalnie.pl.

Udzielanie informacji i zgłoszenia przyjmowane są w Stowarzyszeniu CRIS przez Agnieszkę Zielonkę-Mitura i Agnieszkę Pytlik telefonicznie: 32 739 55 12 wew. 104 lub mailowo: lokalnie@cris.org.pl.

Po spotkaniu informacyjnym dot. programu „Działaj Lokalnie”, o godz. 13:30 odbędą się konsultacje Strategii Zarządzania Zmianą Gospodarczą dla Powiatu Wodzisławskiego. Wszystkich zainteresowanych rozwojem powiatu, a szczególnie przedstawicieli organizacji pozarządowych, zapraszamy do zapoznania się z dokumentem Strategii dostępny na stronie www.impulsdozmian.pl i do uczestnictwa w spotkaniu. Podczas konsultacji będzie można bezpośrednio zgłaszać uwagi i sugestie dotyczące dokumentu.