Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zapraszamy seniorów na zajęcia w "Oazie Aktywności" - Powiat Wodzisławski

Zapraszamy seniorów na zajęcia w „Oazie Aktywności”

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wodzisławiu Śląskim zaprasza seniorów z terenu powiatu, zwłaszcza mieszkańców Wodzisławia Śl. na zajęcia usprawniające i aktywizujące w "Oazie Aktywności".

uśmiechnięta starsza kobieta dźwigająca ciężarki foto. shurkin_son freepik

Zajęcia usprawniające odbywają się w każdą środę i piątek od godz. 16:00 do 18:00. Zajęcia odbywają się w sali rehabilitacyjno-rekreacyjnej na parterze budynku „Oazy Aktywności” przy ul. Wałowej 30 (teren dawnego szpitala powiatowego na Starym Mieście).

Z kolei warsztaty aktywizujące realizowane są we wtorki i środy od 15:15 do 17:15 w sali szkoleniowej na piętrze budynku „Oazy”. Aktualnie w ofercie warsztaty ceramiczne.

Wszystkie zajęcia są bezpłatne i nie wymagają zapisów.

plakat zajęcia usprawniające i integracyjne dla seniorów w Oazie Aktywności. Opis alternatywny w treści posta

Źródło obrazka wyróżniającego (starsza kobieta z ciężarkiem): <a href=’https://www.freepik.com/photos/people’>People photo created by shurkin_son – www.freepik.com</a>