Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zapraszamy NGO na ważne szkolenie - Powiat Wodzisławski

Zapraszamy NGO na ważne szkolenie

Dostępność architektoniczna, cyfrowa i komunikacyjna w realizacji zadań publicznych - pod takim tytułem Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych na zlecenie Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śl. organizuje szkolenie hybrydowe dla organizacji pozarządowych z powiatu wodzisławskiego.

O pracy z osobami z niepełnosprawnościami jako odbiorcami działań organizacji pozarządowych oraz o nowościach w prawie dotyczącym dostępności będzie okazja porozmawiać w trakcie szkolenia już 9 czerwca 2022 r. Początek o 16:00. Spotykanie odbędzie się na żywo w Powiatowym Centrum Konferencyjnym przy ul. Pszowskiej 92A oraz na platformie internetowej Zoom. Link do spotkania zostanie wysłany mailowo na adresy podane przy rejestracji na Evenea.

Szkolenie to warsztat wraz z nowoczesną prezentacją.

Wszyscy uczestnicy otrzymają zaświadczenie o uczestnictwie.

Program spotkania:

• Komunikacja z osobami z różnymi niepełnosprawnościami
  • Przepisy prawne dotyczące dostępności
  • Dostępność – o czym pamiętać, pisząc i realizując projekt
  • Sesja pytań i odpowiedzi

Adresaci szkolenia:

• Organizacje pozarządowe z terenu powiatu wodzisławskiego

Szkolenie poprowadzi Hanna Pasterny.

Szkolenie jest finansowane ze środków Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim.