Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zapraszamy na targi pracy dla osób z niepełnosprawnościami - Powiat Wodzisławski

Zapraszamy na targi pracy dla osób z niepełnosprawnościami

W piątek, 8 marca, w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Wodzisławiu Śl. odbędą się Targi Pracy dla Osób (Nie)Pełnosprawnych.

ręce kilku osób złożone w geście wzajemnego wsparcia

Zapraszamy osoby poszukujące pracy i bezrobotne oraz młodzież na Targi Pracy dla Osób (Nie)Pełnosprawnych, które odbędą się 8 marca 2019 roku w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Wodzisławiu Śląski, przy ul. Daszyńskiego 3, w godzinach 12:00 – 14:00. Organizatorami przedsięwzięcia są jednostki Ochotniczych Hufców Pracy z powiatu wodzisławskiego i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wodzisławiu Śląskim.

W programie targów: oferty pracy stałej z Powiatowego Urzędu Pracy, oferty pracy krótkoterminowej Punktów Pośrednictwa Pracy OHP, oferty pracy lokalnych przedsiębiorców oraz oferty bezpłatnych kursów zawodowych, oferty placówek edukacyjnych i wspierających osoby niepełnosprawne, porady specjalistów.

Więcej informacji w sprawie Targów Pracy udzielają:

• Punkt Pośrednictwa Pracy w Wodzisławiu Śl., ul. Zamkowa 5, tel. 32/ 456 07 90 lub email: ppp.wodzislawslaski@vp.pl
  • Punkt Pośrednictwa Pracy w Radlinie, ul. Rymera 15, tel. 32/ 454 92 14 lub email: ppp.radlin@wp.pl
  • Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Wodzisławiu Śl., os. 1 Maja 16 A, tel. 32/ 729 32 00, email: osz.wodzislaw@wp.pl