Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski WODZISŁAW ŚLĄSKI: X KONKURS GAWĘDZIARSKI „FEDROWANI W GODCE ” - Powiat Wodzisławski

WODZISŁAW ŚLĄSKI: X KONKURS GAWĘDZIARSKI „FEDROWANI W GODCE ”

Stowarzyszenie „Vladislavia” zaprasza bardzo serdecznie dzieci przedszkolne, uczniów szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych do udziału w X edycji Konkursu Gawędziarskiego „Fedrowani w godce”.

plakat X konkurs gawędziarski "Fedrowani w godce"

Tegoroczne przesłuchania konkursowe odbędą się 27 i 28 listopada o godz. 9.00 w sali klubowej Wodzisławskiego Centrum Kultury. Tematyka gawęd powinna być związana z życiem śląskiej rodziny. Mile widziane gawędy, które odnosić się będą do pracy w górnictwie i związanych z nią tradycji. Uczestników oceniać będzie 3- 6 osobowe jury, które wybierze po trzech laureatów z czterech kategorii wiekowych.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy oraz zaproszenie na poczęstunek. Po zakończeniu przesłuchań zostanie ogłoszona lista finalistów, dokładny werdykt zostanie odczytany 14.12.19 r. na Gali Konkursu gawędziarskiego „Fedrowani w godce”. Na laureatów trzech pierwszych miejsc w czterech kategoriach wiekowych czekają ciekawe nagrody.

Więcej szczegółów znajduje się w regulaminie konkursu
Zgoda na udział w konkursie i publikację wizerunku dziecka pobierz
Karta zgłoszenia pobierz
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 21.11.2019 r.

Serdecznie zapraszamy!