Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wodzisław Śląski: WODZISŁAWSKIE SPOTKANIA KOLĘDOWE - Powiat Wodzisławski

Wodzisław Śląski: WODZISŁAWSKIE SPOTKANIA KOLĘDOWE

Nie lada gratka czeka miłośników muzyki chóralnej. W sobotę, 22 stycznia od godziny 15:00 w kościele pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny szerokiemu gronu słuchaczy zaprezentują się uczestnicy 27. Wodzisławskich Spotkań Kolędowych.

Plakat - wodzisławskie spotkania koledowe 2022

Będzie to wyjątkowa okazja, by wsłuchać się w mocne i dostojne brzmienia następujących chórów:

• Chór Męski „ECHO” – Biertułtowy – Radlin /dyr. Tymoteusz Kubica/
  • Zespół Chóralny „Son-Arte” – Radlin /dyr. Tymoteusz Kubica/
  • Chór Mieszany „SŁOWIK n/OLZĄ” – Olza /dyr. Tymoteusz Kubica/
  • Chór Mieszany „JADWIGA” – Wodzisław Śląski /dyr. Donata Miłowska/
  • Chór młodzieżowy „CANTICUM NOVUM” – Wodzisław Śląski /dyr. Emilia Kopiec/
  • Chór Mieszany „MONIUSZKO” – Gorzyce /dyr. Barbara Grobelny/

Znamienici chórzyści wystąpią w ramach wydarzenia organizowanego przez Wodzisławskie Centrum Kultury wraz z Okręgiem Wodzisławskim Śląskiego Związku Chórów i Orkiestr oraz Parafię Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Wodzisławiu Śląskim.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.