Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski WODZISŁAW ŚLĄSKI: DOŁĄCZ DO ARA! - Powiat Wodzisławski

WODZISŁAW ŚLĄSKI: DOŁĄCZ DO ARA!

Chcesz rozwinąć swoje pasje czy doskonalić swoje umiejętności? Nie zwlekaj i zapisz się na zajęcia w Wodzisławskim Centrum Kultury!

Plakat - dołącz do ARA!

Ruszają nabory na zajęcia Amatorskiego Ruchu Artystycznego w Wodzisławskim Centrum Kultury. W tym roku zapisy przebiegają w zmienionej formule. Aby zostać uczestnikiem większości zajęć należy w wyznaczonym terminie (o czym więcej na stronie placówki, fanpage’u ARA i WCK oraz na plakatach) dokonać rejestracji uczestnika on-line za pośrednictwem portalu strefazajec.pl. Zarejestrowanie się na konkretne zajęcia nie jest tożsame z przyjęciem do grupy. Ostateczną decyzję w tej kwestii podejmuje instruktor prowadzący. Liczba miejsc na konkretne zajęcia jest ściśle określona. W większości przypadków o przyjęciu do grupy nowych członków decydować będzie kolejność zapisu. Pierwszeństwo mają osoby z poprzedniego sezonu kontynuujące uczestnictwo w zajęciach. Nie będzie możliwości zapisania się na zajęcia po wykorzystaniu limitu wolnych miejsc. Wszelkie aktywności w Wodzisławskim Centrum Kultury prowadzone są w bezpiecznych warunkach i z zachowaniem właściwych wytycznych sanitarnych.

– Rozpoczynamy kolejny sezon artystyczny z nową energią. Jesteśmy przygotowani do bezpiecznego prowadzenia zajęć i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – zachęca Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Szczegółowe informacje odnośnie formy zapisu i terminów naboru oraz instrukcja zapisu dostępne są na stronie Wodzisławskiego Centrum Kultury www.wck.wodzislaw.pl.