POWIAT WODZISŁAWSKI oficjalny serwis internetowy

 
Strona startowa Czas wolny

WODZISŁAW ŚLĄSKI: „COOLTURALNY GOŚĆ W WCK”

Jak spośród trendów panujących w modzie, wybrać styl adekwatny do konkretnej osobowości, okazji i potrzeb? Jak nosić się ze smakiem i finezją? W końcu, jak wykreować wizerunek szyty na miarę? Już wkrótce otrzymacie informacje z pierwszej ręki. W tym temacie swoimi spostrzeżeniami podzieli się Nikoleta Ojcowicz - Kost, kreatorka wizerunku, osobista stylistka i bohaterka wydarzenia „COOLturalny gość WCK”, zaplanowanego na 31 maja, na godzinę 19:00.

plakat - spotkanie z Nikoletą Ojcowicz - Kost w WCK

Choć nie szata zdobi człowieka… z pewnością nie zaszkodzi przyodziać na siebie czegoś, w czym czuć będziemy się komfortowo, z klasą i po prostu – dobrze! Jak tego dokonać, mając pełną szafę ubrań, zbyt wiele inspiracji i pokus? Warto doradzić się fachowca. Wbrew pozorom to udogodnienie dedykowane nie tylko paniom, ale i panom, o czym przekona słuchaczy Nikoleta Ojcowicz – Kost, absolwentka Artystycznej Szkoły Wizażu i Stylizacji, dyplomowana kreatorka wizerunku.

zdjęcie - Nikoleta Ojcowicz - Kost

Bohaterka spotkania w Wodzisławskim Centrum Kultury opowie o swoim doświadczeniu, jakie zdobywa współpracując z indywidualnymi klientami czy podczas zajmującego stylizowania sesji zdjęciowych, tych modowych, biznesowych oraz produktowych. Podzieli się z publicznością szeroką wiedzą na temat wizerunku i dress code’u. Być może przekona innych do tego, w co sama wierzy, a mianowicie, że „metamorfoza wizerunkowa, mimo że zewnętrzna, zaczyna się od środka”. Słowa te są punktem wyjścia, od którego wizażystka rozpoczyna konsultacje z klientami i interesującą, pełną pasji drogę, która w finale za każdym razem pozwala im wśród wielu modowych trendów, odnaleźć ten unikatowy styl – ich własny styl.