Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Weź udział w wizycie studyjnej - Powiat Wodzisławski

Weź udział w wizycie studyjnej

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Subregionu Zachodniego zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych do wzięcia udziału w wizycie studyjnej .

W dniach 6-7 czerwca 2018 r. planowany jest wyjazd, podczas którego przedstawiciele organizacji pozarządowych będą mogli poznać dobre praktyki w prowadzeniu działalności gospodarczej Spółdzielni Socjalnej „Razem do sukcesu”, Spółdzielni Socjalnej „Grodzka”, Spółdzielni Socjalnej „Aktywni” i Spółdzielni Socjalnej „Łódzka Szansa”.  Zapewniamy transport, nocleg i wyżywienie.

Wyjazd jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku dużej ilości chętnych, z jednej organizacji w wyjeździe będą mogły wziąć udział tylko dwie zgłoszone osoby.

Formularz zgłoszeniowy należy przesłać do dnia 23 maja 2018 r. na adres mailowy: owes@powiatwodzislawski.pl lub dostarczyć osobiście/pocztą tradycyjną do Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej Subregionu Zachodniego na adres Starostwo Powiatowe  w Wodzisławiu Śl., ul. Pszowska 92a, 44-300 Wodzisław Śląski.

Pobierz formularz zgłoszeniowy

Pobierz program wizyty