Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski We wtorek utrudnienia w rejonie węzła autostradowego A-1 "Gorzyce" - Powiat Wodzisławski

We wtorek utrudnienia w rejonie węzła autostradowego A-1 „Gorzyce”

Jak poinformował Urząd Gminy w Godowie, we wtorek 20 lutego na ulicy Powstańców Śląskich w Łaziskach i Raciborskiej w Gorzyczkach (droga powiatowa numer 5037 S) w godzinach od 12:00 do 16:00 spodziewane jest zgromadzenie rolników, polegające na przejeżdżaniu maszyn rolniczych (ciągników) w sposób ciągły na trasie pomiędzy rondem w Łaziskach (gmina Godów) a rondem przy centrum logistycznym w Gorzyczkach (gmina Gorzyce).

znak graficzny ostrzeżenia, uwaga, wykrzyknik

To droga łącząca się bezpośrednio z autostradą A-1. We wtorek 20 lutego w okolicy wjazdu/zjazdu na autostradę A1, tj. pomiędzy rondem w miejscowości Gorzyczki i rondem w miejscowości Łaziska (odcinek ok. 1.6 km) ciągniki rolnicze będą przemieszczały się w sposób ciągły bez blokowania całkowitego przejazdu. O godzinie 12.00 rozpocznie się przejazd ciągników rolniczych. Organizator protestu wyjaśnia, że czas trwania od startu do zakończenia to około 4 godzin. Liczba uczestników około 70 maszyn. Zakończenie zgromadzenia przewidywane jest około 16:00.

Prosimy kierowców o uwzględnienie tej informacji w swoich planach podróży.

Do pobrania:

  1. Informacja o zgromadzeniu przekazana przez Gminę Godów (PDF 205KB)