Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski V Dziecięce Zawody Kajakowe o Puchar Wójta Gminy Gorzyce - Powiat Wodzisławski

V Dziecięce Zawody Kajakowe o Puchar Wójta Gminy Gorzyce

V Dziecięce Zawody Kajakowe o Puchar Wójta Gminy Gorzyce "W poszukiwaniu NEMO". Dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Zawody odbędą się na wodach Ośrodka Wypoczynkowego "Olza" w Olzie.

PLAKAT - NEMO zawody kajakowe 9 07 2022

Jak ryby w wodzie czuli się zawodnicy ubiegłorocznych zawodów kajakowych „W poszukiwaniu Nemo”.  W tym roku w sobotę dnia 9 lipca odbędzie się już V edycja. Mamy nadzieję, że i w tym roku Was nie zabraknie .

W programie:

od godz. 9.00 – 10.50 – rejestracja uczestników, próby na wodzie z pomocą instruktorów Polskiego Związku Kajakowego
godz. 11.00 – rozpoczęcie zawodów
godz. 16.00 – wręczenie medali, pucharów i nagród

Wpisowe: 20 zł.
Max. waga uczestnika do 35 kg.
Uczestnik otrzymuje koszulkę, napój, prowiant oraz prawo do nagród.

Zgłoszenia przyjmują:
Ośrodek Kultury w Olzie, tel. 32 4511 112, e-mail: okolza2017@gmail.com