Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Węzeł Gorzyce na A1 jednak bez zmian - aktualizacja - Powiat Wodzisławski

Węzeł Gorzyce na A1 jednak bez zmian – aktualizacja

Jak poinformowała we wtorek Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad dzisiejszej nocy zamknięty miał zostać wjazd i wyjazd na wszystkich relacjach na węźle Gorzyce. Dyrekcja zmieniła jednak zdanie i żadnych zmian nie będzie.

autostrada
Jak na portalu tweeter podała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział Katowice, „organizacja ruchu na węźle Gorzyce pozostaje bez zmian, tj. zamknięty pozostaje jedynie zjazd dla pojazdów jadących A1 od granicy czeskiej”:

Zdjęcie

Dobra wiadomość dla korzystających z A1 w rejonie granicy Polski z Rep. Czeską. Organizacja ruchu na węźle Gorzyce pozostaje bez zmian, tj. zamknięty pozostaje jedynie zjazd dla pojazdów jadących A1 od granicy czeskiej.
10:02 PM · 18 mar 2020