Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Utrudnienia w ruchu w Łaziskach - Powiat Wodzisławski

Utrudnienia w ruchu w Łaziskach

W dniach 22 i 23 października na odcinku 1,2 km drogi powiatowej w Łaziskach (ul. Powstańców Śląskich) od budowanego węzła autostrady do ulicy Dworcowej będą prowadzone prace związane z ułożeniem wiążącej warstwy asfaltu. W związku z tym główna ulica w tej miejscowości będzie nieprzejezdna, a mieszkańcy mogą się spotkać z utrudnieniami z dojazdem do swoich posesji.

Prace prowadzone są w weekend, ponieważ w tych dniach ruch pojazdów jest najmniejszy. Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego wyznaczył objazd przez Turzę Śl. ulicą Dworcową, a następnie Wodzisławską i Kościuszki do drogi krajowej dk 78.

Podobne roboty zostaną wykonane również tydzień później 29 i 30 października, a także w terminie późniejszym podczas nanoszenia wierzchniej warstwy asfaltu, która zostanie położona  na całej szerokości jezdni.