Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Uczeni w Rydułtowskim Centrum Kultury „Feniks” - Powiat Wodzisławski

Uczeni w Rydułtowskim Centrum Kultury „Feniks”

Nie od dzisiaj wiadomo, że Rydułtowskie Centrum Kultury „Feniks” stoi teatrem zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Dlatego 21 kwietnia o 16:00 zapraszamy na nowy spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru Lalek Marka Żyły.

Teatr lalek - plakat

„Uczeni” odkrywają, obliczają, doświadczają i zmieniają świat. Czasem w starej pracowni, niczym magowie coś łączą i mieszają – czasem wzbijają się w powietrze albo zanurzają w głębiny… mają też swoje skryte pragnienia, a czasem… super moce? Jeśli chcecie poznać Marysię, Henia i jeszcze paru chłopaków, którzy nie tylko zmieniali świat ale także ratowali go w potrzebie – musicie zobaczyć spektakl Uczeni!

Teatr Lalek Marka Żyły to teatr stworzony z pasji i miłości do lalek, spektakli a także rozśmieszania. Tworzy autorskie spektakle oraz warsztaty dla dorosłych i dla dzieci. Idea teatru to teatr wędrowny, jarmarczny, który występował wszędzie tam, gdzie tylko można było ustawić niewielką scenę, pełną lalek. Zapraszamy wszystkich do współpracy, ale przede wszystkim – zapraszamy do Naszego Świata!

Bilety: 15 zł/ulgowe, 20 zł/normalne

Spektakl dla dzieci od 4 roku życia